/ بلاگ / معرفی هتل / مسافرخانه های بندرعباس + شماره تماس و آدرس
معرفی هتل

مسافرخانه های بندرعباس + شماره تماس و آدرس

مسافرخانه های بندرعباس + شماره تماس و آدرس

26 بهمن 1402

.

زمان خواندن 2 دقیقه

WhatsappIconWhatsappIcon

در این مقاله از سفرانه قصد داریم به مسافرخانه های بندرعباس به همراه شماره تماس و آدرس این مهمانپذیرهای بندرعباس بپردازیم. بندر عباس به عنوان مرکز استان هرمزگان یکی از مهمترین شهرهای ساحلی جنوب ایران به‌شمار می‌رود. این شهر با وجود بنادر مختلف در زمینه بازرگانی و صنعتی بسیار اهمیت دارد. بندرعباس بزرگ‌ترین بندر کانتینری کشور را دارد و با وجود اسکه شهید حقانی بیشترین سفر و جابه‌جایی دریایی در این شهر صورت می‌گیرد.

 

بندرعباس

 

با وجود حجم بسیار بالای سفر به این شهر و جابه‌جایی از اسکه این شهر به تقریبا اکثر جزیره‌های جنوب ایران، این شهر همواره یکی از مهمترین مقاصد جنوبی مسافران و گردشگران بوده است. این شهر با مسافرخانه‌ها، اقامتگاه‌ها و هتل‌های متعدد همواره پذیرای مسافران، گردشگران و تجار بوده است. در این مطلب قصد داریم لیست کاملی از مسافرخانه های بندرعباس را به شما ارائه دهیم. شما با مراجعه به این لیست به راحتی می‌توانید یک اقامتگاه ارزان در نزدیکترین محل مورد نظر خود در بندرعباس رزرو کنید.

 


مطلب مرتبط: مسافرخانه های چابهار + شماره تماس و آدرس


 

تفاوت مسافرخانه با اقامتگاه‌های دیگر

مسافرخانه یک فضای اقامتی اقتصادی است که صرفا برای گذراندن شب مورد استفاده قرار می‌گیرد. اکثر مسافرخانه‌ها از امکانات زیادی برخوردار نیستند و خدمات آن‌ها شامل سیستم گرمایشی، تخت و در برخی موارد یخچال و تلویزیون است.

 

مهمانپذیر-ساحل-بندرعباس

 

مسافرخانه‌ها برای سفر‌های ارزان با بودجه کم و تنها اقامت برای شب بسیار مناسب است. اگر هدف شما از اقامت تنها گذراندن شب و استراحت است مسافرخانه‌ها بهترین گزینه برای رزرو هستند.

 


مطلب مرتبط: مسافرخانه های زاهدان + شماره تماس و آدرس


 

مسافرخانه های بندرعباس کجا هستند؟

با توجه به اینکه بندرعباس یک شهر ساحلی محسوب می‌شود، اکثر مراکز تفریحی و اقامتی آن نیز در خط ساحلی قرار دارند. همین امر در دسترسی به دریا، نوار ساحلی و مراکز تفریحی و توریستی این شهر بسیار مهم و تاثیرگذار است.

 

مسافرخانه-های-بندرعباس

 

البته برخی از مهمانپذیرهای بندرعباس در کنار مراکز مهم اداری، رفاهی و یا مرکز شهر قرار گرفتند که همین امر یکی از مزیت‌های بسیار مهم این اقامتگاه‌ها به‌شمار می‌رود.

 


مطلب مرتبط: مسافرخانه های اهواز + آدرس و شماره تماس


 

تلفن و آدرس مسافرخانه های بندرعباس

در این لیست تعدادی از مسافرخانه های بندرعباس با آدرس و شماره تماس را برای شما قرار دادیم. لازم به ذکر است به این نکته اشاره کنیم که اکثر این مسافرخانه‌ها، نزدیک به ساحل دریا و خط ساحلی بندرعباس قرار دارند.

 

نام مسافرخانهآدرس شماره تلفن
مهمانپذیر ولیعصربندرعباس، قلعه شاهی، بلوار امام موسی صدر جنوبی07632246418
مهمانپذیر 22 بهمنبندرعباس، بلوار طالقانی، روبروی بندر مسافربری حقانی07632222303
مهمانپذیر ساحلبندرعباس، کارگذاری، بلوار امام خمینی، خیابان شریعتی، خیابان سحر07632222625
مهمانپذیر خلیج فارسبندرعباس، سیم بالا، بلوار امام خمینی09175927272
مهمانپذیر سینابندرعباس، جنب اسکله شهید باهنر، جنب دفتر پایانه ترانزیت09177612420
مهمانپذیر خانه مسافرخیابان سرور، خیابان مظفری09178593071

 

اگر به دنبال خدمات بیشتر هستید و مهمانپذیرها جوابگوی نیازهای شما نیست، با رزرو هتل‌های ارزان می‌توانید از امکانات و رفاه بیشتری برخوردار شوید.


نظرات شما

برای این پست نظری ثبت نشده

ثبت نظر