/ بلاگ / معرفی هتل / مسافرخانه های شهرکرد + شماره تماس و آدرس
معرفی هتل

مسافرخانه های شهرکرد + شماره تماس و آدرس

مسافرخانه های شهرکرد + شماره تماس و آدرس

2 تیر 1403

.

زمان خواندن 2 دقیقه

WhatsappIconWhatsappIcon

شهرکرد یکی از بلندترین و سرسبزترین شهرهای ایران در دامنه رشته کوه‌های زاگرس است. این شهر اقلیمی نیمه مرطوب و معتدل دارد و بسیاری برای سفرهای تابستانی این مقصد گردشگری را انتخاب می‌کنند. برای اینکه مدت بیشتر و بهتری در سفر باشید و از زیبایی‌های بام ایران استفاده کنید، بهترین راه انتخاب مسافرخانه های شهرکرد هستند تا هزینه اقامت کمتری پرداخت کنید.

 


مطلب مرتبط: فاصله تهران تا شهرکرد با انواع وسایل نقلیه + نقشه


 

شهری بر فراز بام ایران

در قسمت جنوب غربی اصفهان، شهری با نام شهرکرد قرار دارد که روزگاری با نام دهکرد شناخته می‌شد. شهرکرد درواقع ترکیبی از طبیعت رویایی و قلعه‌های زیبا است. شهری که سرچشمه زاینده‌رود است و پرندگانی کمیاب برای مهاجرت تالاب جغاخور آن را انتخاب می‌کنند. این شهر در ارتفاع 2060 متری از سطح دریا قرار دارد و به بام ایران شناخته می‌شود.

 

جاهای دیدنی شهرکرد

 

تلفن و آدرس مسافرخانه های شهرکرد

شهرکرد به عنوان شهری کوهستانی در دامنه زاگرس شناخته می‌شود. جاهای دیدنی این شهر به قدری زیاد است که پیشنهاد می‌کنیم تعداد روزهای بیشتری را برای اقامت انتخاب کنید. برای اینکه هزینه اقامتتان اندازه کل بودجه‌ای نشود که برای سفر در نظر دارید، پیشنهاد می‌کنیم از مسافرخانه های شهرکرد برای اقامت انتخاب کنید. در ادامه به معرفی مسافرخانه های شهرکرد به همراه شماره تماس و آدرس آنها خواهیم پرداخت.

 

نام مسافرخانهآدرس شماره تلفن
مهمانپذیر کریمیشهرکرد، خیابان 17 شهریور03833341646
مهمانپذیر محمدشهرکرد، خیابان ولیعصر03832222197
مهمانسرا شهرکردشهرکرد، بلوار شریعتی، روبروی شهرداری03832225711
مهمانپذیر قائمشهرکرد، خیابان فردوسی جنوبی، ورودی فن‌آوران03832275482
مهمانپذیر جهانبینشهرکرد، خیابان 17 شهریور03833341646

 

جاهای دیدنی شهرکرد

جاهای دیدنی شهرکرد بیشتر قلعه‌هایی هستند که روزگاری به عنوان دژی محکم برای محافظت ساخته شده‌اند. یکی از این قلعه‌ها، دزک است که در قسمت جنوب شرقی شهرکرد قرار دارد. قدمت این قلعه به دوران قاجار بازمی‌گردد و ترکیبی از معماری کاخ‌های باشکوه اروپایی با رگه‌هایی از معماری اصیل ایرانی است.

 

مسافرخانه های شهرکرد

 

از دیگر جاهای دیدنی این شهر به مسجد جامع، تالاب چغاخور، مسجد اتابکان، چشمه دیمه، قلعه چالشتر، پارک ملی تنگ صیاد، قلعه شمس آباد، قلعه سردار اسعد جونقان، قلعه سورک، دشت لاله‌های واژگون و موزه باستان‌شناسی شهرکرد اشاره کرد.

 


مطلب مرتبط: جاهای دیدنی شهرکرد | از تالاب پرندگان چغاخور تا بام ایران


 

سوغات شهرکرد

اگر قصد دارید بعد از گشت و گذار در جاهای دیدنی شهرکرد، از سوغات این شهر خرید کنید بهتر است کمی با سوغات این شهر آشنا شوید. از جمله سوغات این شهر به گبه و جاجیم‌های زیبا، گیاهان دارویی، سبزی‌های معطر و بادام و گردوی خوشمزه اشاره کرد.


نظرات شما

برای این پست نظری ثبت نشده

ثبت نظر