هتل اکسین محمودآباد

محمودآباد، کیلومتر 7 جاده فریدون کنار و یا کیلومتر 6 جاده بابلسر، هتل اکسین محمود آباد

تغییر جستجو

انتخاب اتاق

درباره هتل

اطلاعات کلی درباره هتل اکسین محمودآباد

اگر مسافر محمودآباد هستید و قصد اقامت در هتلی با فاصله کم از ساحل را دارید، هتل اکسین یک گزینه بسیار مناسب است. هتل دو ستاره اکسین با فضای راحت و امکانات کاردبردی یک اقامت خوب و آسان را برای شما رقم خواهد زد. این هتل محمودآباد در سال 1392 گشایش یافت. هتل اکسین دارای 3800 متر زیربنا و 24 واحد در چهار طبقه است. دسترسی این هتل محمود‌‌آباد به ساحل بسیار خوب است و کمتر از ده دقیقه با خودرو تا ساحل بیشه‌کلا فاصله دارد.

شهر ساحلی محمودآباد در استان مازندران واقع شده است و نسبت به همه شهرهای ساحلی ایران با پایتخت فاصله کمتری دارد. این شهر در همسایگی دیگر شهرهای مهم و توریستی مازنداران یعنی نور، بابلسر و فریدون‌کنار واقع شده است. از جمله جاذبه‌های توریستی و دیدنی محمودآباد می‌توان به تپه‌های باستانی سرخ‌رود، روستای زیبای لاویج، روستای کلوده، تالاب سرخ‌رود با قوهای مهاجر در فصل زمستان، جنگل اهلم با درختان زیبا و متنوع، پارک و شهربازی‌های متنوع و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد که هنگام اقامت در این شهر می‌توانید از آن‌ها بازدید کنید.

فاصله هتل آپارتمان اکسین تا این جاذبه‌های گردشگری از 15 دقیقه تا یک ساعت و 30 دقیقه با خودرو است؛ بنابراین در زمان اقامت خود در محمودآباد زمان کمی را به رفت و آمد اختصاص خواهید داد و بیشتر به گردش و گشت و گذار خواهید پرداخت. طراحی داخلی راحت و مدرن واحدهای اقامتی این هتل برای استراحت پس از بازدید از ساحل و اماکن تفریحی بسیار مطلوب است. برخی اتاق‌های این هتل، دید به جنگل، شالیزار و دشت دارند که در کنار خدمات و امکانات تفریحی هتل باعث ایجاد تجربه اقامت لذت‌بخش خواهد شد.

نظرات

امتیاز هتل از دید کاربران
درصد رضایتمندی: 0 از 100
آرامش، پاکیزگی و وضعیت اتاق‌ها: 0 از 10
کیفیت رستوران و کافی شاپ: 0 از 10
خدمات و نحوه برخورد کارکنان: 0 از 10
نظرات کاربران
ثبت نظر

هتل های مشابه

شاید به این هتل ها علاقه مند باشید

Mahmudabad Shahre Qhese hotel

مهمانپذیر شهر قصه محمودآباد

محمودآباد، کیلومتر یک بلوار معلم

هتل ماهان محمود آباد

هتل ماهان محمودآباد

مازندران، محمود آباد به سمت بابلسر، کیلومتر 6 دریاسر، خیابان ساحلی