هتل زاگرس اهواز

اهواز، خیابان کیانپارس، خیابان چمران، بین اسفند و پهلوان شرقی

تغییر جستجو

انتخاب اتاق

درباره هتل

اطلاعات کلی درباره هتل زاگرس اهواز

یکی از هتل های اهواز با قیمت مناسب و موقعیت مکانی خوب، هتل زاگرس اهواز است. هتل دو ستاره زاگرس در منطقه کیانپارس قرار دارد و دارای محیط تمیز و امکانات کاربردی است. این هتل اهواز در سال 1399 به بهره‌برداری رسید.

هتل دو ستاره زاگرس پنج طبقه و 28 واحد اقامتی دارد. این هتل دارای رستوران و کافی‌شاپ نیز است که اقامت بدون دغدغه‌ای را برای مسافران و گردشگران اهواز رقم خواهد زد. شهر اهواز به‌عنوان مرکز استان خوزستان اهمیت فراوان در زمینه‌های تجاری و گردشگری دارد.

از جمله جاهای دیدنی اهواز می‌توان به رود کارون، پل سفید، پل سیاه، پل هفتم، تالاب بامدژ، بنای معین‌التجار و بسیاری موارد دیگر اشاره نمود. هتل زاگرس اهواز نیز دسترسی خوبی به نقاط دیدنی شهر و جاذبه‌ها دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به پل سیاه، پل سفید، خانه مارپار، مرکز خرید تشریفات، رود کارون و پل طبیعت اشاره کرد.

در کنار این موارد باید اشاره نمود این هتل اهواز دارای تخت و مبلمان راحت است که مهمانان هتل پس از گشت و گذار در شهر و انجام امور گوناگون، در یک محیط آرام و راحت استراحت نمایند. کارمندان و کارکنان هتل زاگرس نیز با رفتار شایسته و حرفه‌ای آماده خدمت‌رسانی به مسافران اهواز هستند.

نظرات

امتیاز هتل از دید کاربران
درصد رضایتمندی: 0 از 100
آرامش، پاکیزگی و وضعیت اتاق‌ها: 0 از 10
کیفیت رستوران و کافی شاپ: 0 از 10
خدمات و نحوه برخورد کارکنان: 0 از 10
نظرات کاربران
ثبت نظر

هتل های مشابه

شاید به این هتل ها علاقه مند باشید

هتل ایران اهواز

هتل ایران اهواز

خوزستان، اهواز، جنب چهارراه امام خمینی

هتل زاگرس اهواز

اهواز، خیابان کیانپارس، خیابان چمران، بین اسفند و پهلوان شرقی

هتل آپارتمان هدیه  اهواز

هتل آپارتمان هدیه اهواز

خوزستان، اهواز، کیانپارس، خیابان 20 غربی