هتل لاله پارک تبریز

تبریز، اتوبان پاسداران، میدان شهید فهمیده

تغییر جستجو

انتخاب اتاق

امکانات هتل

امکانات اتاق امکانات اتاق
سرویس هاسرویس ها
پارکینگپارکینگ
خوراکی و نوشیدنیخوراکی و نوشیدنی
امکانات تفریحیامکانات تفریحی
امکانات عمومیامکانات عمومی
اینترنتاینترنت
فضای بیرونفضای بیرون
هایپر مارکتهایپر مارکت
زبانهای قابل استفادهزبانهای قابل استفاده
خدمات حمل و نقلخدمات حمل و نقل

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات هتل
  • هزینه اقامت برای کودکان زیر 6 سال در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه به صورت رایگان و برای کودکان بالای 6 سال به صورت نفر اضافه محاسبه می‌شود.
  • پذیرش خانم تنها با ارائه کارت ملی و شناسنامه عکس‌دار فرد امکان‌پذیر است.
  • پذیرش صیغه‌نامه به صورت دفترچه با مهر برجسته و به همراه ارائه کارت ملی و شناسنامه عکس‌دار زوجین امکان‌پذیر است.
  • ساعت پذیرش مهمان از ساعت 14:00 است و در صورتی که مهمان در ساعات بین 08:00 الی 14:00 وارد هتل شود، 50% به صورت حساب اضافه خواهد شد. اگر مهمان قبل از ساعت 08:00 پذیرش شود و اتاق خود را تحویل بگیرد، هزینه کامل یک شب دریافت خواهد شد.
  • ساعت خروج مهمان ساعت 12:00 است و در صورتی که خروج دیرهنگام داشته باشد، اگر قبل از ساعت 18:00 باشد 50% به صورت حساب اضافه خواهد شد. اگر خروج مهمان بعد از ساعت 18:00 باشد، 100% هزینه یک شب اتاق محاسبه خواهد شد. توجه داشته باشید که در صورتی که هتل اتاق خالی نداشته باشد، هتل هیچ گونه مسئولیتی نداشته و مهمان موظف به خروج از اتاق و تحویل آن به هتل در ساعت مقرر است.
  • در صورت عدم مراجعه مهمان و کنسل نکردن رزرو تا 48 ساعت قبل از ورود مهمان، هزینه یک شب اتاق رزرو شده به عنوان هزینه دیرکرد از مهمان دریافت خواهد شد.
  • کنسلی رزرو 48 ساعت قبل از ورود مهمان بدون جریمه، کمتر از 48 ساعت مشمول سوخت یک شب از تعداد شب‌های رزرو شده و کنسلی رزرو در روز ورود مشمول سوخت 2 شب از  تعداد شب‌های رزرو شده خواهد بود.

درباره هتل

اطلاعات کلی در مورد هتل لاله پارک تبریز

شهر تبریز به عنوان یکی از مقاصد مهم گردشگری و یکی از مهم‌ترین قطب‌های اقتصادی  ایران همواره میزبان مسافران و گردشگران ایرانی و خارجی بسیاری است. طبیعی است که برخورداری از بهترین امکانات و ظرفیت‌ها برای میزبانی از این مسافران یکی از دغدغه‌های اصلی سیاست‌گذاران و تصمیم‌گیران بخش صنعت گردشگری و هتلداری تبریز باشد.

به همین منظور در سال 1395 هتل پنج ستاره لاله پارک تبریز (کایا سابق) با هدف ارائه بهترین خدمات و سرویس‌ها به مسافران گرامی شهر تبریز در این شهر گشایش یافت. هتل لاله پارک تبریز که در ابتدا با نام هتل کایا و به عنوان یکی از هتل‌های مجموعه کایای ترکیه در تبریز افتتاح شد، یکی از جدیدترین و لوکس‌ترین هتل‌های تبریز است.  این هتل آذربایجان شرقی با به‌کارگیری به‌روزترین متدها و استفاده از پرسنل مجرب و کارآزموده توانسته است در مدت کوتاه فعالیتش به شهرتی مثال‌زدنی، دست پیدا کند.

جاذبه ها

فاصله هتل تا اماکن مهم
فاصله تا بازار بزرگ تبریز 22 دقیقه با خودرو

نظرات

امتیاز هتل از دید کاربران
درصد رضایتمندی: 0 از 100
آرامش، پاکیزگی و وضعیت اتاق‌ها: 0 از 10
کیفیت رستوران و کافی شاپ: 0 از 10
خدمات و نحوه برخورد کارکنان: 0 از 10
نظرات کاربران
ثبت نظر

هتل های مشابه

شاید به این هتل ها علاقه مند باشید

هتل پارس ائل گلی تبریز

هتل پارس ائل گلی تبریز

تبریز، جنب پارک ائل گلی

Tabriz Kaya Lale Park hotel

هتل لاله پارک تبریز

تبریز، اتوبان پاسداران، میدان شهید فهمیده