سفر خود را برنامه‌ریزی کنید

ایران هتل

آخرین مطالب وبلاگ

بهترین پشتیبانی در طول سفراولویت ما در بهترین پشتیبانی در طول سفر است. مسئولیت ما پس از تأیید رزرو تمام نمی‌شود، ما تا انتهای سفر همراه شما خواهیم بود. با بهره‌مندی از بهترین پشتیبان‌ها و کارشناسان فروش و رزرواسیون، مدعی است که در تمامی ساعات شبانه‌روز توانایی رفع مشکلات احتمالی شما را در طول سفر دارد.
کارمزد کنسلی صفراگر به هر دلیلی از سفر خود منصرف شدید، بابت لغو رزرو شما یا تغییر تاریخ آن هیچگونه مبلغی به عنوان کارمزد دریافت نخواهد کرد. کلیه قوانین کنسلی طبق قوانین هتل و یا ایرلاین است.
ارائه بیشترین تخفیف همواره ارائه کمترین قیمت را در خدمات‌رسانی تضمین می‌کند. شما می‌توانید در هر کدام از خدماتی که قصد خرید یا رزرو آن را از طریق دارید، قیمت‌ها را مقایسه کرده و با ما در تماس باشید تا از بیشترین تخفیف بهره‌مند شوید!
دریافت وچر آنیپس از اتمام مراحل رزرو، بلافاصله تاییدیه خود را دریافت کرده و با در دست داشتن آن به هتل یا فرودگاه مراجعه فرمایید.

مدت زمان زیادی نیست که رزرو خدمات گردشگری نیز مانند صدها خدمات دیگر به دنیای دیجیتال قدم گذاشته و خیلی سریع روش‌های سنتی سفر کردن را پایان بخشیده. در دوران شروع دیجیتالی شدن رزرو خدمات گردشگری شرکت‌های کمی در این عرصه فعالیت داشتند.

هلدینگ فرهیختگان تجارت قرن با بیش از 13 سال تجربه در زمینه ارائه خدمات گردشگری یکی از اولین بازیگران این عرصه بوده، و امروز بخش خدمات گردشگری خود را تحت عنوان آژانس مسافرتی سفرانه مشرق زمین با نام تجاری سفرانه انجام می‌دهد. سایت سفرانه با استفاده از تجربۀ سالیانی که توسط هلدینگ فرهیختگان به دست آورده، تحت به‌روزترین زیرساخت‌ها و با شناخت کامل نیازهای مسافران طی سال‌های متمادی، امروز با قوی‌ترین تیم پشتیبانی و با تاییدیه به عنوان نماینده رسمی وزارت گردشگری جهت رزرو آنلاین و آفلاین کلیه خدمات گردشگری در خدمت مسافران است.

اطلاعات بیشتر درباره سفرانه

در خبرنامه ما ثبت نام کنید

جدیدترین تخفیف‌ها را از ما دریافت کنید