/ بلاگ / معرفی هتل / رزرو سالن هتل در مشهد برای همایش | رزرو همراه با تخفیف
معرفی هتل

رزرو سالن هتل در مشهد برای همایش | رزرو همراه با تخفیف

رزرو سالن هتل در مشهد برای همایش | رزرو همراه با تخفیف

8 آبان 1402

.

زمان خواندن 2 دقیقه

WhatsappIconWhatsappIcon

در این مقاله از سفرانه با عنوان رزرو سالن هتل در مشهد برای همایش قصد داریم بهترین سالن های هتل مشهد را معرفی کنیم. کلان‌شهر مشهد با توجه به وجود بارگاه مقدس امام رضا (ع) دارای فضای اقامتی و هتل‌های بسیار خوب و عالی است.

 

هتل مشهد

 

این شهر با وجود هتل‌های مختلف با تعداد ستاره‌های متنوع دارای امکانات و خدمات بسیار زیادی است که سالن‌های همایش برای برگزاری مراسم‌ از آن جمله است. در ادامه به معرفی چند نمونه از سالن‌های هتل‌های مختلف در این شهر که برای برگزاری همایش مناسب هستند می‌پردازیم.

 

جهت رزرو سالن هتل در مشهد برای همایش، می‌توانید با مشاوران سفرانه به شماره 53-02126150051 و داخلی 4 تماس بگیرید تا کلیه جزئیات و اطلاعات را دریافت نمایید.

 

فهرست هتل های دارای سالن برای همایش در مشهد

      1. هتل مجلل درویشی
      2. هتل قصر طلایی
      3. هتل جواد
      4. هتل مدینه الرضا
      5. هتل هما 1

 

هتل مجلل درویشی

هتل پنج ستاره مجلل درویشی یکی از مجلل‌ترین و بهترین هتل‌های شهر مشهد است که در یکی از اصلی‌ترین خیابان‌های این شهر قرار دارد. این هتل علاوه بر موقعیت قرارگیری از امکانات و تجهیزات به‌روز و بسیاری نیز برای برگزاری همایش برخوردار است.

 

هتل مجلل درویشی

 

هتل مجلل درویشی دارای دو سالن بسیار عالی و بزرگ برای برگزاری همایش در مشهد است که در مجموع ظرفیت حدود 900 نفر را دارد. سالن‌ آینه این هتل با قرار گرفتن در طبقه 17 آن علاوه بر زیبایی و شکوهی که دارد از چشم‌انداز بسیار زیبا و عالی نیز برخوردار است.

 • تالار آینه با گنجایش 300 نفر
 • تالار دیپلمات با گنجایش 300 نفر

 


مطلب مرتبط: رزرو سالن هتل در تهران برای همایش | رزرو همراه با تخفیف


 

 هتل قصر طلایی

هتل قصر طلایی مشهد یکی از هتل‌های بین‌المللی این شهر است که از جمله هتل‌های لوکس کشور نیز به‌شمار می‌رود. این هتل پنج ستاره با طراحی و معماری بی‌بدیلی که دارد از جمله هتل‌های بسیار محبوب برای برگزاری انواع همایش‌ها نیز به‌شمار می‌رود.

 

سالن-اشراف

 

هتل بین‌المللی قصر طلایی مشهد با دو سالن و گنجایش حداکثر 350 نفر برای همایش‌هایی با ظرفیت‌های متوسط بسیار مناسب است. این هتل با معماری بسیار زیبا و عالی که دارد از جمله هتل‌های بسیار مشهور شهر مشهد محسوب می‌شود. سالن‌های این هتل با چیدمان و طراحی دکوراسیون لوکس نظر هر بیننده‌ای را به خود جذب می‌کند.

 • سالن پرستیژ با گنجایش 100 نفر
 • سالن اشراف با گنجایش 250 نفر

 

جهت رزرو سالن هتل در مشهد برای همایش، می‌توانید با مشاوران سفرانه به شماره 53-02126150051 و داخلی 4 تماس بگیرید تا کلیه جزئیات و اطلاعات را دریافت نمایید.

 


مطلب مرتبط: رزرو سالن برای مراسم ختم در هتل | رزرو با بیشترین تخفیف


 

هتل جواد

هتل چهار ستاره جواد یکی از بهترین هتل‌های مشهد است که علاوه بر اقامت خدماتی مانند برگزاری همایش را نیز برعهده دارد. این هتل با توجه به طراحی داخلی و چیدمانی که دارد از جمله هتل‌های لوکس این شهر محسوب می‌شود.

 

سالن-هتل-جواد

 

هتل جواد مشهد برای برگزاری همایش تنها یک سالن دارد. با توجه به اینکه سالن این هتل چهار ستاره ظرفیت تنها 50 نفر را دارد، برای برگزاری همایش‌هایی با تعداد محدود بسیار مناسب خواهد بود.

 • سالن هتل جواد با گنجایش ظرفیت 50 نفر

 


مطلب مرتبط: رزرو سالن هتل در شیراز برای همایش | رزرو همراه با تخفیف


 

 هتل مدینه الرضا

هتل مدینه‌الرضا یکی از هتل‌های پنج ستاره و بسیار لوکس مشهد است که تنها 150 متر از حرم امام رضا (ع) فاصله دارد. این هتل مشهد با توجه به نوع قرارگیری که دارد از چشم‌انداز رو به حرم نیز برخوردار است. هتل پنج ستاره مدینه‌الرضای مشهد با طراحی و معماری بسیار مجلل و لوکس از جمله هتل‌های بسیار معروف این شهر به‌شمار می‌رود.

 

مدینه-الرضا

 

برگزاری همایش‌ها و مراسم‌های مختلف در این هتل علاوه بر امکانات و تجهیزاتی که دارد دو سالن متفاوت برای انواع سلیقه‌ها نیز در اختیار رزرو کننده‌ها قرار می‌دهد. سالن‌های این هتل مشهد با ظرفیت حداکثر 325 نفر از جمله سالن‌های بسیار خوب این شهر برای برگزاری انواع همایش‌ها است.

 • آمفی تئاتر با گنجایش 260 نفر
 • سالن مروارید با گنجایش 50 نفر

 

جهت رزرو سالن هتل در مشهد برای همایش، می‌توانید با مشاوران سفرانه به شماره 53-02126150051 و داخلی 4 تماس بگیرید تا کلیه جزئیات و اطلاعات را دریافت نمایید.

 


مطلب مرتبط: رزرو سالن هتل در قم برای همایش | رزرو همراه با تخفیف


 

هتل هما 1

هتل هما 1 یکی از باسابقه‌ترین هتل‌های مشهد است که ناریخ ساخت آن به سال 1352 می‌رسد. این هتل با امکانات و تجهیزات به‌روز یکی از هتل‌های محبوب و بسیار عالی شهر مشهد محسوب می‌شود. نمای بیرونی این هتل و باغ سرسبز و باصفایی که آن را احاطه کرده از جمله زیبایی‌های هتل پنج ستاره هما به‌شمار می‌رود.

 

تالار-آینه-هتل-هما

 

این هتل دارای شش سالن با گنجایش و ظرفیت متفاوت و امکانات و خدمات گوناگون است. وجود سالن‌های متفاوت با طراحی داخلی گوناگون و تجهیزات متفاوت امکان برگزاری همایش‌های گوناگون در این هتل را میسر کرده است.

 • تالار آینه گنجایش 50 نفر
 • سالن زمرد گنجایش 480 نفر
 • سالن مروارید گنجایش 480 نفر
 • سالن صدف گنجایش 180 نفری
 • سالن نگین گنجایش 22 نفر

 


مطلب مرتبط: رزرو سالن هتل در اهواز برای همایش | رزرو همراه با تخفیف


 

نحوه رزرو سالن هتل در مشهد برای همایش

برای رزرو سالن هتل در مشهد می‌توانید از کارشناسان هتل کمک بگیرید و اقدام به رزرو سالن مورد نظر خود کنید. در صورتیکه رزرو همراه با تخفیف برای این سالن‌ها را مدنظر دارید، با برقراری ارتباط از طریق کارشناسان سفرانه می‌توانید اقدام به رزرو همراه با تخفیف عالی و ویژه کنید.


نظرات شما

برای این پست نظری ثبت نشده

ثبت نظر