هتل ایران زمین دورود

لرستان، دورود، میدان ابوالفضل (ع)

تغییر جستجو

انتخاب اتاق

درباره هتل

اطلاعات کلی درباره هتل ایران زمین دورود

دورود یکی از شهرستان‌های شرقی استان زیبا و سرسبز لرستان است. کوهپایه، آبشار، چشمه، دره و جنگل گرداگرد این شهرستان لقب پایتخت طبیعت ایران را به این شهر بخشیده است. با توجه به طبیعت بکر و مناطق زیبای این استان همواره گردشگران بسیاری برای گردش و تعطیلات به این استان سفر می‌کنند. از جمله شهرهای بسیار زیبا و گردشگرپذیر لرستان می‌توان درود را نام برد که با جاذبه‌های مختلف گردشگری یکی از مهمترین شهرهای این استان برای سفر به شمار می‌آید.

در بستر آب و هوای خوب این شهر، دیدنی‌هایی مانند: اشترانکوه معروف به آلپ ایران، دریاچه گهر، آبشارهای بیشه، تله سنگ و ازنادر، تفرجگاه باباهور یا بام دورود، کوه پریز، چشمه و غار وقت و ساعت، غار ماهی کور، دره اسپر و غیره قرار دارد که بازدید از این شهر را مسلم می‌کند.

به دلیل جاذبه‌های طبیعی اقامتگاه‌های بسیار زیادی در جهت رفاه حال مسافران در این شهر افتتاح و ساخته شده است که هتل ایران زمین درود از این نمونه است. هتل سه ستاره ایران زمین واقع در میدان ابوالفضل دورود، مناسب گردشگرانی که به صورت خانوادگی و دوستانه قصد سفر به این شهر زیبا و اقامت در یک هتل توریستی با امکانات و خدمات خوب را دارنداست.

نظرات

امتیاز هتل از دید کاربران
درصد رضایتمندی: 0 از 100
آرامش، پاکیزگی و وضعیت اتاق‌ها: 0 از 10
کیفیت رستوران و کافی شاپ: 0 از 10
خدمات و نحوه برخورد کارکنان: 0 از 10
نظرات کاربران
ثبت نظر