هتل سنتی متولی باشی ماهان

کرمان، ماهان، خیابان ولیعصر، تقاطع بهداری، بخش غربی شاه نعمت الله

تغییر جستجو

انتخاب اتاق

امکانات هتل

پارکینگپارکینگ
امکانات اتاق امکانات اتاق
خوراکی و نوشیدنیخوراکی و نوشیدنی
اینترنتاینترنت
فضای بیرونفضای بیرون
زبانهای قابل استفادهزبانهای قابل استفاده
منظرهمنظره

درباره هتل

مجموعه هتل باغ سنتی متولی باشی ماهان به دستور فضل الدین قره باغی (بیگلر بیگی) در زمان محمد شاه قاجار برای سکونت متولی باشی در مجاورت آستانه شاه نعمت الله ولی ساخته شد، تکمیل این بنا از سال 1250 تا 1264 هجری قمری بطول انجامید. باغ سنتی متولی باشی در سال 1310 در فهرست آثار ملی ایران ثبت گردید و اکنون نیز در شرف ثبت در لیست آثار جهانی یونسکو می باشد. اکنون این مجموعه سنتی به جا مانده از دوران قاجار با چیدمانی سنتی و فضایی دلنشین و آرام میزبان مسافران بوده و اقامت خاطره انگیزی را برای آنان به ارمغان می آورد.

خدمات و امکانات هتل باغ سنتی متولی باشی

باغ زیبا و آرامش حاکم بر فضای هتل اقامتی دلپذیر را برای میهمانان فراهم می کند، به علاوه اتاق ها به صورت سنتی چیده شده و سعی گردیده در آن از وسایلی با سبک سنتی در کنار امکانات مدرن استفاده شود. اینترنت بی سیم، یخچال، فضای سبز و رستوران از جمله امکانات این باغ هتل کرمان تاریخی است.

رستوران هتل با غذای های ایرانی و محلی همراه با آلاچیق های زیبا که در محوطه ی باغ قرار دارد، میزبان میهمانان است، برای نشستن میهمانان در این آلاچیق ها و صرف غذا، تخت در نظر گرفته شده تا با حال و هوای سنتی هتل به خوبی هماهنگی داشته باشد.

نظرات

امتیاز هتل از دید کاربران
درصد رضایتمندی: 0 از 100
آرامش، پاکیزگی و وضعیت اتاق‌ها: 0 از 10
کیفیت رستوران و کافی شاپ: 0 از 10
خدمات و نحوه برخورد کارکنان: 0 از 10
نظرات کاربران
ثبت نظر