هتل لاله بناب

آذربایجان شرقی، بناب، میدان معلم

تغییر جستجو

انتخاب اتاق

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات هتل
  • هزینه اقامت برای کودکان زیر 8 سال در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه به صورت رایگان و برای کودکان بالای 8 سال به صورت نفر اضافه محاسبه می‌شود.
  • پذیرش خانم تنها با ارائه کارت ملی و شناسنامه عکس‌دار فرد امکان‌پذیر است.
  • پذیرش صیغه‌نامه به صورت دفترچه با مهر برجسته و همراه با کارت ملی و شناسنامه عکس‌دار زوجین امکان‌پذیر است.
  • کنسلی رزرو در هر زمان برابر با سوخت کامل است.

درباره هتل

اطلاعات کلی در مورد هتل لاله بناب

استان آذربایجان غربی با جاذبه‌ها و مناطق تفریحی زیادی که دارد یکی از استان‌های گردشگر پذیر محسوب می‌شود این استان با شهرهایی مانند: منطقه آزاد جلفا، باغ شهر مراغه، کلان‌شهر تبریز، شهر جنگلی کلیبر و شهر معروف به کباب بناب از جمله استان‌های دارای مناطق متنوع و متفاوت است.

در میان شهرهای این استان بناب با بیشترین تعداد آثار تاریخی بعد از تبریز در صدر جذب گردشگران از سراسر کشور قرار می‌گیرد. بناب از جمله شهرهای گردشگرپذیر جنوب استان آذربایجان شرقی است که با اقامتگاه‌های فراوان و مناسب آمادگی پذیرایی از مهمانان و مسافران را در تمامی فصول سال دارد.

در میان هتل‌های این شهر هتل لاله بناب با قرار گیری در مرکز این شهر از امکانات و موقعیت بسیار مناسبی برای اقامت برخوردار است. این هتل که در سال 1380 احداث گردیده مجددا در جهت ارتقای کیفیت در سال 1395 مورد بازسازی قرار گرفت. این هتل با چهار طبقه و 32 اتاق و ظرفیت 72 تخت از جمله هتل‌های با ظرفیت زیاد پذیرش مهمان محسوب می‌شود.

این هتل بناب از جمله هتل‌هایی است که خارج از محدوده ترافیکی شهر قرار گرفته و دسترسی آسانی به اکثر نقاط شهر را دارد. با رزرو هتل بزرگ لاله شما علاوه بر اقامت در یک محیط آرام و مناسب از امکانات نوساز و به روز این هتل نیز بهره‌مند خواهید بود.

نظرات

امتیاز هتل از دید کاربران
درصد رضایتمندی: 0 از 100
آرامش، پاکیزگی و وضعیت اتاق‌ها: 0 از 10
کیفیت رستوران و کافی شاپ: 0 از 10
خدمات و نحوه برخورد کارکنان: 0 از 10
نظرات کاربران
ثبت نظر