هتل نیکان بافق

یزد، بافق، جنب میدان دانشجو

تغییر جستجو

انتخاب اتاق

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات هتل
  • هزینه اقامت برای کودکان زیر 5 سال در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه به صورت رایگان و برای کودکان بین 5 الی 7 سال در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه به صورت نیم بها محاسبه می‌شود. هزینه اقامت برای کودکان بالای 7 سال به صورت نفر اضافه محاسبه می‌‎شود.
  • پذیرش صیغه‌نامه به صورت دفترچه با مهر برجسته و به همراه کارت ملی و شناسنامه عکس‌دار امکان‌پذیر است.
  • پذیرش خانم تنها با ارائه نامه اداره اماکن به همراه کارت ملی و شناسنامه عکس‌دار امکان‌پذیر است.
  • کنسلی رزرو در صورتی که قبل از 48 ساعت اطلاع داده شود مشمول 30% جریمه از هزینه واریزی، بین 48 ساعت الی 24 ساعت مشمول 50% جریمه از هزینه واریزی و کمتر از 24 ساعت تا روز ورود مشمول 70% جریمه از هزینه واریزی محاسبه می‌شود.

درباره هتل

اطلاعات کلی در مورد هتل نیکان بافق

شهر بافق یکی از قشنگترین شهرهای استان یزد است. این شهر با نخل‌های خرما در جنوب استان یزد و در مسیر یزد به کرمان قرار گرفته است. بسیاری از مسافرانی که قصد سفر از یزد به کرمان یا جنوب کشور را دارند در این شهر برای استراحت و اقامت چند روزی را سپری می‌کنند. هتل چهار ستاره نیکان با بهترین امکانات و بیشترین کیفیت همواره یک اقامت عالی را برای مسافران و گردشگران فراهم می‌آورد.

اقامت در شهرستان‌ها و شهرهای کوچک همواره پر از دغدغه برای افراد می‌تواند باشد، چون معمولا هتل‌ها و اقامتگاه‌هایی که در شهرهای کوچک قرار دارند یا از کیفیت خوبی برخوردار نیستند و یا در موقعیت جغرافیایی مناسبی برای استفاده مسافران قرار نگرفته‌اند.

نظرات

امتیاز هتل از دید کاربران
درصد رضایتمندی: 0 از 100
آرامش، پاکیزگی و وضعیت اتاق‌ها: 0 از 10
کیفیت رستوران و کافی شاپ: 0 از 10
خدمات و نحوه برخورد کارکنان: 0 از 10
نظرات کاربران
ثبت نظر

هتل های مشابه

شاید به این هتل ها علاقه مند باشید

هتل علمدار بافق

هتل علمدار بافق

یزد، بافق، بلوار انقلاب، نبش فرعی 64