هتل ویونا ابیانه

کیلومتر 70 آزادراه کاشان اصفهان، روستای تاریخی ابیانه

تغییر جستجو

انتخاب اتاق

امکانات هتل

امکانات اتاق امکانات اتاق
اینترنتاینترنت
امکانات عمومیامکانات عمومی
خوراکی و نوشیدنیخوراکی و نوشیدنی
امکانات تفریحیامکانات تفریحی
زبانهای قابل استفادهزبانهای قابل استفاده
فضای بیرونفضای بیرون
امکانات اتاق نشیمنامکانات اتاق نشیمن
پارکینگپارکینگ
سرویس هاسرویس ها
منظرهمنظره
امکانات اتاق خوابامکانات اتاق خواب

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات هتل
زمان ورودزمان ورود
14:00
زمان خروجزمان خروج
12:00

در صورتی که سن خردسال بین 0 تا 2 سال باشد، بدون داشتن تخت به صورت رایگان محاسبه میشود اما در صورت درخواست تخت جداگانه و بیشتر از 2 سال سن داشتن مهمان بزرگسال محسوب می‌شود. همچنین لازم به ذکر است فقط میهمان مقیم اجازه ورود به محوطه هتل را دارد و مهمانی که رزرو ندارد پذیرش نمی‌شود.

توجه داشته باشید که استعمال دخانیات داخل اتاق ممنوع میباشد و شامل جریمه میشود و مهمانان اجازه به همراه داشتن حیوانات خانگی را ندارند.

کنسلی رزرو تا 2 روز قبل از ورود مهمان بدون جریمه میباشد کنسلی رزرو تا 30 ساعت قبل از ورود مهمان شامل 5% جریمه کنسلی از قیمت اتاق به ازای یک شب است. کنسلی رزرو تا 24 ساعت قبل از ورود مهمان شامل 10% جریمه کنسلی از قیمت اتاق به ازای یک شب میباشد. کنسلی رزرو تا 5 ساعت قبل از ورود مهمان شامل 100% جریمه کنسلی از قیمت اتاق به ازای کل شبها میباشد.

درباره هتل

اطلاعات کلی در مورد هتل ویونا ابیانه

یکی از زیباترین و توریستیترین روستاهای ایران، روستای تاریخی ابیانه است. روستای ابیانه که در 38 کیلومتری شمال غربی نطنز در استان اصفهان قرار دارد، یکی از مهمترین جاذبههای گردشگری این خطه به شمار میرود. قدمت روستای ابیانه را تا 1500 سال قبل تخمین میزنند. وجود آثار تاریخی همچون آتشکده هارپاک که از معابد زرتشتیان در دوران ساسانیان بوده است، شاهد این مدعاست.

روستای ابیانه با وجود قرارگیری در قلب مناطق کویری ایران به دلیل واقع شدن در ارتفاعات کوه کرکس دارای آب و هوایی معتدل است. معماری ویژه پلکانی خانههای ابیانه، دیوارهای خشت و گلی و سرخ آن، کوچهباغهای باصفا و زیبا، فرهنگ مردم و پوشش شاد و زیبای زنان این روستا از دیگر دلایلی است که ابیانه را به مقصد مهمی برای گردشگران ایرانی و خارجی بدل نموده است.

اگر شما نیز قصد سفر به روستای ابیانه را دارید میتوانید هتل ویونا ابیانه را رزرو کنید. هتل 3 ستاره ویونا ابیانه در سال 1392 در این روستا آغاز به کار کرد. نام ویونا در واقع تلفظ باستانی ابیانه بوده و معنای آن بیدستان است. هتل ویونا مطابق اصول معماری خانههای ابیانه به صورت پلکانی و در ارتفاع ساخته شده است.

ساختمان 5 طبقه هتل ویونا با رعایت اصول معماری اصیل بیانه و با تزئینات زیبای معماری ایرانی ساخته شده است. این هتل دارای 30 واحد اقامتی راحت و دلپذیر است. در کنار آن امکانات رفاهی متعددی نیز در هتل ویونا ابیانه در اختیار مهمانان قرار میگیرد.

نظرات

امتیاز هتل از دید کاربران
درصد رضایتمندی: 0 از 100
آرامش، پاکیزگی و وضعیت اتاق‌ها: 0 از 10
کیفیت رستوران و کافی شاپ: 0 از 10
خدمات و نحوه برخورد کارکنان: 0 از 10
نظرات کاربران
10 از 10
وانیا
۱۸ فروردین ۱۳۹۴
کیش

خوبه

10 از 10
نسیم
۲ فروردین ۱۳۹۳
بابلسر

میدونم زیباست مخصوصا غروبش 2 بارم رفتم اما الا نمیتونم برم من میخوام:(

10 از 10
امیر عباس سوری
۹ اسفند ۱۳۹۲
تهران

خیلی قشنگ حتما سفر کنید

ثبت نظر

هتل های مشابه

شاید به این هتل ها علاقه مند باشید

هتل ابیانه

هتل ابیانه ابیانه

اصفهان، ورودی روستای ابیانه