فیلتر
اولویت
هتل پارس ائل گلی
هتل پارس ائل گلی تبریز
هتل

تبریز، جنب پارک ائل گلی

بروز رسانی قیمت

هتل بین المللی گسترش
هتل بین المللی گسترش تبریز
هتل

تبریز، خیابان امام خمینی، چهار راه آبرسان

بروز رسانی قیمت

هتل بین المللی شهریار
هتل بین المللی شهریار تبریز
هتل

تبریز، ابتدای جاده ائل گلی

بروز رسانی قیمت

هتل صخره ای لاله
هتل صخره ای لاله کندوان
هتل

تبریز، اسکو، دهکده توریستی کندوان

بروز رسانی قیمت

هتل جهانگردی سراب
هتل جهانگردی سراب
هتل

آذربایجان شرقی، سراب، بلوار شهیدبهشتی

بروز رسانی قیمت

مهمانسرا جهانگردی جلفا
هتل جهانگردی جلفا
هتل

جلفا - خیابان امام- میدان شهید بهشتی

بروز رسانی قیمت

هتل آپارتمان بهبود
هتل آپارتمان بهبود تبریز
هتل آپارتمان

آذربایجان شرقی، تبریز، چهارراه باغ شمال، جنب کلینیک شهید بهشتی، کوچه شعار

بروز رسانی قیمت

هتل آپارتمان ارس
هتل آپارتمان ارس تبریز
هتل آپارتمان

آذربایجان شرقی، تبریز، تقاطع پاستور جدید و طالقانی

بروز رسانی قیمت

هتل بزرگ مراغه
هتل بزرگ مراغه
هتل

آذربایجان شرقی، مراغه، میدان گاز بلوار شهید شکاری

بروز رسانی قیمت

هتل آپارتمان استقبال
هتل آپارتمان استقبال تبریز
هتل آپارتمان

تبریز، خیابان ششگلان، خیابان شهریار، مقابل مجموعه فرهنگی مقبره الشعرا

بروز رسانی قیمت

هتل آذربایجان شرقی

استان آذربایجان شرقی با مرکزیت شهر تبریز یکی از مهم‌ترین استان‌های شمالغرب کشور به‌شمار می‌رود. این استان ششمین استان پرجمعیت ایران است و با توجه به هم‌مرز بودن با کشورهایی مانند: ارمنستان، جمهوری آذربایجان و جمهوری خودمختار نخجوان از اهمیت سیاسی ویژه‌ای نیز برخوردار است. با توجه به اینکه این استان یکی از مقاصد مهم اقتصادی کشور با جاذبه‌های فراوان به‌شمار می‌رود، همواره مسافران و گردشگران بسیاری را نیز به خود جذب می‌کند.

این استان با 21 شهر و جاذبه‌های گردشگری فراوانی از جمله جنگل، آثار و بناهای تاریخی، موزه، کوه‌های مهم و بلند، قلعه‌ها و رودهای پر آب، دارای اقامتگاه‌‌های متعددی برای رزرو هتل در شهرهای مختلف است. شهرستان جلفا، سراب، مرند، کلیبر، مراغه و غیره با هتل‌های چهار ستاره و پنج ستاره از جمله مزیت‌های سفر به این استان به‌شمار می‌رود.

چنانچه با سفر به این استان علاوه بر لذت بردن از مکان‌ها و جاهای دیدنی گوناگون نگران اقامت در هر کدام از شهرستان‌های این استان نخواهید بود. یکی از پیشروترین شهرستان‌های این استان در زمینه هتلداری، شهر جلفا است که تقریبا بهترین و لوکس‌ترین هتل‌ها را پس از شهر تبریز دارد.

رزرو هتل آذربایجان شرقی

با توجه به گستردگی جاذبه‌های گردشگری در این استان و امکانات و خدمات متنوعی که اکثر شهرستان‌های آن به مسافران ارائه‌ می‌دهند. با سفر و رزرو هتل استان آذربایجان شرقی مشکلی نخواهید داشت. در میان هتل‌ها و اقامتگاه‌های گوناگون این استان، هتل پارس ائل گلی و هتل لاله پارک تبریز یکی از بهترین و لوکس‌ترین هتل‌های این استان به‌شمار می‌رود. هتل صخره‌ای لاله کندوان نیز با معماری و طراحی دکوراسیون جالب یکی از خاص‌ترین هتل‌های آن است.

این هتل که در میان روستای دستکند کندوان در شهرستان اسکو قرار دارد، با پنج ستاره نمونه مشابه هتل‌های کاپادوکیا ترکیه محسوب می‌شود. هتل لاله کندوان با امکانات و تجهیزات به‌روز در دل صخره‌ها به زیبایی هرچه تمام‌تر آماده پذیرایی و استقبال از مسافران خاص پسند است.

قیمت هتل آذربایجان شرقی

قیمت و هزینه رزرو هتل های آذربایجان شرقی با توجه به دسترسی، امکانات، خدمات و زمان رزرو آن متفاوت خواهد بود. اگر به دنبال رزرو با قیمت بسیار مناسب هستید، با مراجعه به سایت سفرانه و صفحه این استان، می‌توانید فیلتر قیمت هتل‌ها را وارد کرده و یک هتل متناسب با بودجه خود را انتخاب کنید.

گران‌ترین و ارزان‌ترین هتل‌ های استان آذربایجان شرقی به همراه توضیحات کامل و عکس‌های متعدد از هر اقامتگاه در سایت سفرانه قابل بررسی است. همچنین با رزرو هتل آذربایجان شرقی از سایت سفرانه می‌توانید از تخفیفات ویژه و هفتگی آن بهره‌مند شوید.

هتل های استان آذربایجان شرقی با توجه به سابقه و خدمات و امکاناتی که در اختیار مسافران خود قرار می‌دهد، قیمت‌های رزرو متنوعی دارد. برای جستجو و رزرو هتل ارزان در چابهار می‌توانید در صفحه آذربایجان شرقی، قیمت را از کم به زیاد جستجو کنید.