فیلتر
اولویت
هتل جنگلی چالدره
هتل چالدره تنکابن
هتل

مازندران، تنکابن، کیلومتر 18 جاده دو هزار

بروز رسانی قیمت

هتل آپارتمان رادمهر تنکابن هتل آپارتمان

رامسر - کیلومتر 2 جاده رامسر-تنکابن - بازارشیرود

بروز رسانی قیمت

هتل وستا
هتل وستا تنکابن
هتل

مازندران، تنکابن، ولی آباد، نعمت آباد، میدان امام، خیابان ولیعصر، ابتدای جاده مازوبن

بروز رسانی قیمت

هتل تنکا پارسه
هتل آپارتمان تنکا پارسه تنکابن
هتل آپارتمان

تنکابن، جنگل سه هزار، روستای یانداشت، قائم شش

بروز رسانی قیمت

هتل باروژ
هتل باروژ تنکابن
هتل

مازندران، تنکابن، کیلومتر 7 جاده رامسر تنکابن، نرسیده به پل چالکرود

بروز رسانی قیمت

هتل های تنکابن

پایتخت مرکبات ایران، شهرستان تنکابن یا شهسوار در استان مازندران است. برای سفر و رزرو هتل های تنکابن می‌توانید به سایت سفرانه مراجعه نمایید. این شهر ساحلی زیبا با دارا بودن طبیعت سرسبز و منحصر‌به‌فرد و کشت انواع مرکبات به یک مقصد پرطرفدار در شمال ایران تبدیل شده است. 

تنکابن دارای جاذبه‌های گردشکری بی‌شمار و زیبا مانند دشت دریاسر، آبشار فرهادجوی، جنگل دو هزار، مرداب نشتارود، آب گرم فلکده، آبشار سنگ بن چشمه، پارک جنگلی چالدره، غار آبی دانیال و بلس کوه است. فاصله تنکابن با تهران 197 کیلومتر، با ساری 225 کیلومتر، با رامسر 25 کیلومتر و با چالوس 58 کیلومتر است. با سفر و اقامت در هتل های تنکابن، یک سفر شگفت‌انگیز را به شمال ایران و ساحل دریای خزر تجربه خواهید نمود. 

 

بهترین هتل تنکابن 

شهرستان زیبای تنکابن مملو از هتل‌ها و اقامتگاه‌های گوناگون است. هنگام رزرو هتل های شهسوار گزینه‌های بسیاری برای انتخاب وجود دارند برای نمونه هتل وستا تنکابن با درجه پنج ستاره در این شهر بسیار مشهور است. باید توجه داشته باشید هتل‌هایی مانند جنگلی چالدره، باروژ، تنکا پارسه، رادمهر، چوبین و اقامتگاه‌های باغ بهشت، ترنگ و جانا نیز از جمله بهترین واحدهای اقامتی شهسوار هستند. لازم به ذکر است سفر به تنکابن در بهار و پاییز بسیار جذاب و پرطرفدار به‌شمار می‌رود. 

تنکابن یا شهسوار در اغلب روزهای سال پذیرای گردشگران از نقاط مختلف ایران است. در انتخاب و رزرو هتل های تنکابن، دسترسی به اماکن مهم و دیدنی، امکانات خوب، خدمات مطلوب، قیمت مناسب، فضای مدرن و مجهز و رعایت بهداشت از جمله مهم‌ترین موارد تأثیرگذار در انتخاب هستند.

 

رزرو هتل تنکابن

برای پیدا کردن یک مورد خوب از میان هتل های تنکابن براساس تعداد نفرات، نیازهای سفر، بودجه و شرایط خود لازم است به یک مرجع مطمئن و به‌روز رزرو هتل را بشناسید. مراجعه به سایت سفرانه و صفحه رزرو هتل هر یک از شهرها یک روش بسیار مناسب جهت انتخاب اقامتگاه مناسب در این شهر است. 

سایت سفرانه دارای امکان انتخاب هتل براساس فیلترهای کاربردی مانند قیمت، محل قرارگیری بر روی نقشه، امتیاز مهمانان، تعداد ستاره و امکانات است. باید توجه داشته باشید رزرو هتل از سایت سفرانه با تخفیفات ویژه و همیشگی همراه خواهد بود.