فیلتر
اولویت
مهمانسرای جهانگردی تاکستان
مهمانپذیر جهانگردی تاکستان
مهمانپذیر

کیلومتر 7جاده تاکستان به ابهر سه راهی شامی شاپ

بروز رسانی قیمت

هتل ایرانیان
هتل ایرانیان قزوین
هتل

قزوین، هفت سنگان، ابتدای بلوار استاد محصص، نبش نرگس 7

بروز رسانی قیمت

هتل مرمر قزوین
هتل مرمر قزوین
هتل

قزوین، چهارراه ولیعصر، بلوار آیت الله خامنه ای

بروز رسانی قیمت

هتل خانه سنتی بهروزی
هتل سنتی خانه بهروزی قزوین
هتل سنتی

قزوین، خیابان امام خمینی، روبروی بازار سعادت، کوچه کریم اصغری، بن بست ششم

بروز رسانی قیمت

هتل راژیا
هتل راژیا قزوین
هتل

قزوین، دروازه رشت، بلوار میرزا کوچک خان

بروز رسانی قیمت

هتل میرعماد
هتل میرعماد قزوین
هتل

قزوین، بلوار اسد آبادی، دو راهی همدان، جنب نمایندگی کرمان موتور

بروز رسانی قیمت

هتل البرز قزوین
هتل البرز قزوین
هتل

قزوین، خیابان طالقانی، سه راه خیام

بروز رسانی قیمت

هتل مینو
هتل مینو قزوین
هتل

قزوین، چهارراه ولیعصر

بروز رسانی قیمت

هتل بغدادی
هتل بغدادی تاکستان
هتل

استان قزوین، کیلومتر 31 جاده قدیم قزوین به تاکستان، 500 متری میدان ورودی تاکستان

بروز رسانی قیمت

هتل آپارتمان سینا
هتل سینا قزوین هتل

قزوین، خیابان شهید انصاری غربی، ابتدای خیابان تبریز

بروز رسانی قیمت

هتل قزوین

از جمله دیدنی‌ترین و کهن‌ترین شهرهای ایران، قزوین است. برای سفر و رزرو هتل قزوین می‌توانید به سایت سفرانه مراجعه کنید و رزرو هتل را به راحتی و براساس علاقه خود انجام دهید. انتخاب بهترین هتل قزوین برای هر فرد از ویژگی‌های خاص مانند رضایت مسافران، تعداد ستاره، هزینه، موقعیت جغرافیایی، طراحی و فضا پیروی می‌کند. در ادامه به موضوع رزرو هتل های قزوین پرداخته خواهد شد. 

شهر قزوین مرکز استان قزوین است و در مرکز ایران قرار دارد. براساس اسناد و پژوهش‌های تاریخی، پیشینه منطقه قزوین به دوران مادها و حدود هفت قرن پیش از میلاد مسیح تعلق دارد. جالب است بدانید شاپور اول ساسانی برای جلوگیری از تهاجم دیلمی‌ها شهر قزوین را پایه‌گذاری کرد.

این شهر در طول تاریخ اهمیت خود را حفظ کرد و همچنان نیز مهم تلقی می‌شود و سفر به آن ممکن است به دلایل گوناگون از جمله ایرانگردی، تفریح و سفرهای کاری باشد. هنگام برنامه‌ریزی هر سفر یکی از مهم‌ترین بخش‌ها پیدا کردن محل مناسب برای اقامت است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. 

 

رزرو هتل قزوین 

مسافران و گردشگران بسیاری در طول سال به سمت قزوین رهسپار می‌شوند و رزرو اقامتگاه مناسب در این شهر یکی از بخش‌های مهم سفر آن‌ها است. هنگام رزرو هتل های قزوین بسیاری از افراد دسترسی مناسب به جاذبه‌ها و اماکن مهم شهر را در اولویت انتخاب قرار می‌دهند.

از جمله جاهای دیدنی و جاذبه‌های گردشگری قزوین می‌توان به مواردی مانند قلعه الموت، بازار قزوین، عمارت عالی قاپو، حسینیه امینی‌ها، عمارت کلاه‌فرنگی، دریاجه اوان، مسجد جامع عتیق و کاروانسرای سعدالسلطنته اشاره نمود.

علاوه‌بر اهمیت جاهای دیدنی، موقعیت خاص قزوین و همسایه بودن آن با استان‌های مازندران، گیلان، زنجان، البرز، مرکزی و همدان نقش ارتباطی مهمی به آن بخشیده است.

بهترین هتل قزوین

این شهر تاریخی و زیبا دارای هتل‌های گوناگون است. هتل ایرانیان قزوین از جمله بهترین موارد برای اقامت در این شهر به‌شمار می‌رود، همچنین هتل‌های مرمر، البرز، مینو، سینا و خانه بهروزی از بهترین گزینه‌ها هنگام سفر به این منطقه هستند.

برای انتخاب بهترین هتل قزوین براساس بودجه و شرایط موردنظر خود می‌توانید به سایت سفرانه مراجعه و از فیلترهای قیمت، تعداد ستاره، میزان رضایت مسافران و موقعیت مکانی استفاده نمایید.

علاوه‌بر راحت بودن انتخاب براساس این فیلترها می‌توانید از تخفیفات ویژه و همیشگی سفرانه بر روی هتل‌های این شهر بهره ببرید.