فیلتر
اولویت
هتل پارسیان آزادی یاسوج
هتل پارسیان آزادی یاسوج
هتل

کهگیلویه و بویراحمد، یاسوج، بلوار نماز، روبروی شهربازی یاسوج

بروز رسانی قیمت

هتل جهانگردی یاسوج
هتل جهانگردی یاسوج
هتل

کهگیلویه و بویراحمد، یاسوج، تپه تل دراز، خیابان شهید دستجردی

بروز رسانی قیمت

هتل یاسوج

یاسوج به عنوان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در جنوب نقشه ایران قرار گرفته است. این شهر در لغت به معنای محلی است که گل‌های یاس در آن به صورت فراوان می‌رویند. جالب است بدانید که یاسوج پس از رشت دومین مرکز استان ایران از نظر بیشترین مقدار بارش برف و باران است. یاسوج به دلیل قرار گرفتن در منطقه مدیترانه‌ای و دامنه کوه دنا یکی از خوش آب و هواترین مناطق کشور به شمار می‌رود.

 از جاذبه‌های گردشگری این شهر، مناظر و جاذبه‌های طبیعی آن است که وجود رودخانه، آبشار، دریاچه، چشمه و جنگل‌های بلوط آن را متمایز کرده است. پیست اسکی کاکان در دامنه کوه دنا یکی از مکان‌هایی است که گردشگران و مسافران بسیار زیادی را به خود جذب می‌کند.

 

رزرو هتل یاسوج

با توجه به جاذبه‌های طبیعی و گردشگری که در این شهر قرار گرفته مسافران و گردشگران بسیاری صرفا برای بازدید از آن‌ها به یاسوج سفر می‌کنند. این شهر متاسفانه از هتل‌های بسیار زیادی برای اقامت برخوردار نیست اما در میان هتل‌های محدود خود دارای یکی از بهترین هتل‌های کشور است.

هتل پارسیان آزادی یاسوج یکی از بهترین هتل‌های این شهر است که جزء مجموعه هتل‌های پارسیان به شمار می‌رود.  این هتل یاسوج با چهار ستاره در کنار رود بشار یاسوج قرار گرفتهاست. از همین رو علاوه بر نمای شهر چشم‌انداز بسیار خوب و زیبایی از رود بشار در برخی از اتاق‌های خود دارد. علاوه بر هتل پارسیان آزادی، هتل جهانگردی یاسوج نیز یکی دیگر از هتل‌های خوب و مناسب این شهر است که آمادگی خدمت‌رسانی و پذیرایی از میهمانان و مسافران یاسوج را دارد.

 هتل جهانگردی این شهر یکی از هتل‌های زیر مجموعه گروه هتل‌های جهانگردی به شمار می‌رود. این هتل دو ستاره با سوئیت‌های تمیز و مناسب آمادگی پذیرایی از میهمانان و مسافران خود را دارد. این دو هتل یاسوج با توجه به امکانات و خدماتی که دارند همواره توانستند رضایت مسافران و گردشگران این شهر را برآورده کرده و تجربه خوبی را به جا بگذارند.

 

 قیمت هتل یاسوج

قیمت رزرو هتل در یاسوج با توجه به زمان رزرو، امکانات و موقعیت قرارگیری آن متفاوت خواهد بود. اگر به دنبال رزرو هتل با قیمت مناسب هستید، با توجه به سایت سفرانه و صفحه یاسوج، می‌توانید فیلتر قیمت‌هار ا وارد کرده و هتل متناسب با بودجه خود را انتخاب کنید.

نکته قابل توجه این است که گران‌ترین و ارزان‌ترین هتل‌های یاسوج به همراه توضیحات کامل، شرح امکانات و عکس‌های متعدد از هر اقامتگاه در سایت سفرانه قابل بررسی است. همچنین توجه داشته باشید که با رزرو هتل یاسوج از سایت سفرانه می‌توانید از تخفیفات ویژه و هفتگی آن نیز بهره‌مند شوید.

هتل های یاسوج با توجه به سابقه، محبوبیت و خدمات و امکاناتی که در اختیار مسافران خود قرار می‌دهد، قیمت‌های متنوع و گوناگونی دارد. برای جستجو و رزرو هتل ارزان در یاسوج، صفحه یاسوج را گشوده و قیمت را از کم به زیاد جستجو کنید. توجه داشته باشید که فیلتر موجود در هر صفحه امکانات بسیاری را در اختیار شما قرار می‌دهد که جستجوی هتل‌های ارزان و گران تنها یک مورد از آن است.